Získejte odhad nemovitosti ZDARMA online! Zabere to jen pár minut a budete znát hodnotu své nemovitosti.

Propagace nemovitostí

Hledáte toho pravého kupce pro vaši nemovitost? My zájemce nejen hledáme, ale i nacházíme! Každý dům, byt či chatu chceme představit co nejvíce lidem, a proto vše vsázíme na naši špičkovou propagaci. Jak to děláme? Začínáme tím, že vaši nemovitost vytuníme do dokonalosti. Pak přichází profesionální fotografové a kameramani, kteří ji představí ve svém nejlepším světle. A pak začne skutečná magie - marketing. Zaměřujeme se přímo na ty zájemce, kteří touží po vaší nemovitosti, a oslovujeme je přesně tam, kde to má smysl. Chcete výsledky? S námi je máte na dosah!

Image

Domov na výsluní: Home staging 21. století!

Co to vlastně je? Home staging je umění připravit nemovitost tak, aby zářila na fotkách realitní kanceláře a přitahovala zájemce jako magnet. Jak na to jdeme my? Začínáme úklidem a malováním, následně aranžujeme nábytek a doplňky tak, aby se budoucímu majiteli zalíbil na první pohled.

A co když je dům prázdný? Žádný problém! Máme v zásobě několik sad nábytku a dekorací, které vaši nemovitost promění v designový skvost. Co je naším cílem? Aby váš dům či byt zaujal a bleskově se prodal za tu nejlepší cenu!

Image

Kvalitní snímky a video prohlídky: Vstupenka k srdci potenciálního kupce!

V L&B Reality víme, že kvalitní fotografie nemovitosti nejsou luxus, ale nutnost. Spolupracujeme se špičkovými fotografy, kteří se ve focení realit nejen vyznají, ale doslova v něm excelují. Po konzultaci s vámi nejen vyfotí váš dům či byt, ale nabídnou i další služby. A kam tyto skvostné snímky a videa putují? Přímo do inzerátů, na naše webové stránky, sociální sítě a mnoho dalších míst, kde zaujmou srdce budoucích majitelů.

Co všechno zvládnou naši fotografové?

Stylizovat a dekorovat nemovitosti

Profesionálně nafotit

Natočit video prohlídky

Ovládat licencované drony

3D průzkum: Prohlídka nemovitosti technologií Matterport!

Špičkovou postprodukci od retuše až po hudební podkres

Marketingová strategie prodeje nemovitosti

Chcete prodat nemovitost rychle a za tu nejlepší cenu? Klíčem je kombinace správné strategie: od nastavení ideální ceny, přes dokonalou přípravu a profesionální prezentaci až po promyšlený marketing.

Jak to děláme? Váš inzerát se objeví na více než 50 inzertních serverech, včetně oblíbeného Sreality.cz. Ale nezůstáváme jen u tradičních kanálů. Vaši nemovitost popíšeme i na sociálních sítích jako Facebook, YouTube a Instagram, kde cílíme přesně na ty, kteří hledají právě takový dům či byt jako je váš. U nás je prodej nemovitosti nejen rychlý, ale i chytrý!

1

Připravíme nemovitost k prodeji a provedeme home staging

2

Odhadneme cenu nemovitosti zdarma

3

Nastavíme prodejní strategii

4

Nafotíme nemovitost, natočíme video prohlídku a provedeme 3D sken

5

Sestavíme inzerát na míru

6

Publikujeme nemovitost online a nastavíme propagaci

7

Zpropagujeme inzerát na sociálních sítích – Facebook, Instagram a YouTube

8

Inzerát zveřejníme i na webových stránkách a osobním profilu makléře

9

Rozešleme pravidelné nabídky poptávajícím klientům

10

Distribuovat budeme nabídkové katalogy na každé prohlídce a pro každého zájemce

Background image

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci

Prodáváte byt, dům či pozemek a chcete se poradit? Jsme tu pro vás!

Jméno a příjmení *

Telefon *

E-mail *

Zpráva