Získejte odhad nemovitosti ZDARMA online! Zabere to jen pár minut a budete znát hodnotu své nemovitosti.

Deset důvodů, proč prodávat s L&B reality

Míra úspěchu při prodeji nemovitosti závisí na mnoha faktorech, které rozhodují jak o rychlosti prodeje, tak o výši finální prodejní částky. Proto se vyplatí svěřit prodej nemovitosti do rukou odborníků.

Zeptejte se hned:

+420 732 834 429

Napište a získejte více informací:

info@lbreality.cz
Hlavní stránkaDeset důvodů, proč prodávat s L&B reality
Image

Profesionální fotodokumentace

První dojem je klíčový. Správná prezentace nemovitosti může rozhodnout o úspěchu jejího prodeje. Profesionální fotografie a důkladná příprava na prodej zvyšují šance, že vaše nabídka zaujme a odliší se od konkurence. Bude vaše nemovitost tou, která upoutá zájemce na první pohled?

Více o propagaci nemovitosti
Image

Home staging

Home staging přemění váš domov na scénu, kde se každý zájemce cítí jako doma. Věnujte pozornost každému detailu. Čím kouzelnější a útulnější bude váš domov, tím vyšší nabídky získáte. V praxi to bývá až o 20 %. Postaráme se o to, abychom přilákali co nejvíce kupců právě k vám.

Chci více informací
Image

Videoprohlídky jako živé

Videoprohlídka nemovitosti nabízí více než jen obraz – nabízí zážitek. Je tak živá a detailní, že zájemci mají pocit, jako by procházeli vaším domovem osobně.

Profesionálně zpracované video ukáže váš domov v nejlepším světle a rozšíří okruh zájemců. S videem, které vaši nemovitost představí v plné kráse, se zájemci budou doslova přetahovat o to, kdo ji získá. A když se o nemovitost perou kupci, cena roste.

Více o propagaci nemovitosti
Image

3D Půdorysy

Půdorys dokonale umožňuje vizualizovat si život ve vašich stěnách dříve, než se zájemci rozhodnou pro koupi. Mohou si tak pohodlně projít rozvržení domova, rozmyslet si, zda se tam vejdou všechny jejich sny i plány. To je mimo jiné další důvod, proč se naše nemovitosti prodávají samy. Klademe důraz na to, aby byl k dispozici pro každou prohlídku. 

Chci více informací
Image

Online prezentace nemovitosti

Některé domy a byty jsou jednoduše tak speciální, že si zaslouží vlastní výkladní skříň na webu. Místo, kde se každý detail, každá linka půdorysu a každý odlesk slunce na terase stává součástí příběhu, který pobízí k akci.

Pro developerské projekty jsou takové stránky nezbytné – dávají zájemcům možnost prozkoumat projekt jako pod mikroskopem, bez nutnosti lovit informace po kouskách. Vše potřebné najdou na jednom místě, aby si mohli udělat kompletní obrázek a snadno se rozhodnout.

Více o propagaci nemovitosti
Image

L&B reality propagace na Facebooku a Instagramu

Facebook se stal nepostradatelným prodejním nástrojem v rukou realit. Měsíčně investujeme značné prostředky do cílené reklamy na sociálních sítích, abychom dosáhli co nejširšího publika. Své nemovitosti prezentujeme v nejmodernějším světle, přičemž si budujeme komunitu zájemců a sledujících.

Spolupracujeme s týmem profi marketérů, kteří umí nastavit reklamy tak, aby přitáhly vybranou cílovou skupinu, čímž razantně zvyšují šance na rychlý prodej.

Chci více informací
Image

Bezplatný odhad ceny nemovitosti

Zajímá vás, jakou hodnotu má vaše nemovitost? Naši zkušení makléři jsou připraveni poskytnout vám bezplatný odhad prodejní ceny. Opíráme se o dlouholeté zkušenosti a aktuální vývoj na trhu, abychom vám nabídli co nejpřesnější číslo.

Vaše představa je však pro nás klíčová. Společně najdeme tu správnou cenu, která bude odrážet jak hodnotu vaší nemovitosti, tak i vaše očekávání.

Chci odhad ceny nemovitosti
Image

Kvalitní právní zajištění

Při prodeji nemovitosti klademe důraz na právní bezpečnost. Garantujeme, že se s pečlivostí a odborností postaráme o všechny smlouvy a dokumenty, které prodej obnáší. Od prvotního návrhu smlouvy až po její zápis na katastrální úřad či do bytového družstva.

Prodej nemovitosti může být složitý, ale s námi budete mít během celého procesu profesionální podporu. Naše právní oddělení je tu pro vás, aby zajistilo, že vše půjde jako po másle a bez zbytečných starostí.

Více o právním servisu RK
Image

Čím se ještě více odlišujeme od konkurence? Máme pracovníky na úklid

Nechte úklid na nás a užijte si víc volného času pro sebe a své blízké. Nabízíme jednorázový úklid například před svátky, anebo pravidelnou péči o vaši domácnost.

Zapomeňte na věčné uklízení – ať už je to každý týden nebo jednou měsíčně, přizpůsobíme se vašemu životnímu stylu.

Více o úklidu nemovitostí
Image

Drobnými změnami zhodnotíme vaši nemovitost

Postaráme se o malé stavební úpravy. Zvládneme napravit funkční závady v koupelně, kuchyni vdechneme šmrnc novými dekoracemi, opravíme popraskané zdivo, nebo zrenovujeme fasádu.

Za nízké náklady a v rekordním čase zvýšíme prodejní cenu vaší nemovitosti.
S naší pomocí můžete proměnit svůj domov k lepšímu a získat za něj víc.

Background image

U nás máte vše ZDARMA

Background image

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci

Prodáváte byt, dům či pozemek a chcete se poradit? Jsme tu pro vás!

Jméno a příjmení *

Telefon *

E-mail *

Zpráva