Prodej rodinného domu 200 m², pozemek 587 m²

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme víceúčelovou nemovitost, v níž lze spojit podnikatelskou činnost s klidným bydlením v obci Dubňany, která se nachází mezi Hodonínem a Kyjovem.

Hlavní stránkaNabídka nemovitostíProdej rodinného domu 200 m², pozemek 587 m²

Cena: 8 290 000 Kč

Hodonínská, Dubňany

Image

Ve strategické blízkosti hlavní silnice je umístěna první část objektu, kterou lze využívat k podnikatelským účelům, případně lze tento objekt přebudovat na další obytný prostor. Tato část disponuje výměrou 55 m2. Vedle této části se nachází průchozí garáž, která vede na dvorek o výměře 50 m2. Na tomto dvorku se nachází studna, která je využívána k závlaze zahrady.

Samotný rodinný dům z roku 2006 je situován do klidné části zahrady a je tak příjemně oddělen od předních komerčních prostor objektu. Zastavěná plocha domu je 200 m2, plocha zahrady je 387 m2

Image

Při vchodu do domu je hala sloužící jako šatna s velikostí 7 m2. Z této haly je vstup do všech místností . V domě se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozhoze 36 m2, součástí tohoto pokoje je krb sloužící k vytápění. Z pokoje je vstup přímo na zastřešenou prostornou (25 m2) terasu, na které je i vestavěný venkovní gril.

Dostatečně prostorná je i ložnice o výměře 16 m2. V domě jsou dále 2 dětské pokoje. Koupelna společně s WC disponuje sprchovým koutem i vanou. Součástí domu je také technická místnost, kde je umístěn elektrický kotel, který vytápí oba objekty.

200 m2

Užitná plocha

25 m2

Plocha terasy

2x

Parkovací stání (venkovní a vnitřní)

1NP

Podlaží domu

Lokalita

Image

Obec Dubňany je příjemné městečko nacházející se 8 km severně od Hodonína. Město je obklopeno lesním komplexem Doubrava, který je vhodný k procházkám, houbaření a odpočinku uprostřed přírody. Dubňany svým obyvatelům poskytují veškerou občanskou vybavenost. Základní a mateřská škola jsou samozřejmostí, dále je zde několik ordinací praktických i odborných lékařů, obchody s potravinami, lékárna. Ve městě se nachází také knihovna, sportovní areál a koupaliště.

Na pořádek v obci dohlíží městská policie. Dubňany jsou vhodným místem pro ty, co hledají dostupné bydlení s veškerými potřebnými službami a zároveň blízkou přítomnost přírody.

Background image

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci

Prodáváte byt, dům či pozemek a chcete se poradit? Jsme tu pro vás!

Jméno a příjmení *

Telefon *

E-mail *

Zpráva